Biz Kimiz

MEK Grup; iç mimarlık, tasarım, dekorasyon ve uygulama alanlarında hizmet vermek için kurulmuş bir işletmedir. İhtiyacınız olduğu anda yenilikçi ve farklı tasarımlar ile yanınızda olarak, mutluluk ve güvene dayalı bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Müşterileri için hizmeti daha ulaşılabilir bir hale getirmiş, hayalinizdeki tasarımları hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir. 2018 yılında hizmeti ön planda tutarak kurulmuş firmamız geçen zaman içinde bir çok güzel eserler ortaya çıkarmıştır. İç Mimari Tasarımlarımız hayata geçmiştir. Uzman kadromuzla daha güzel işler çıkaracağız.

Biz Kimiz

MEK Grup; iç mimarlık, tasarım, dekorasyon ve uygulama alanlarında hizmet vermek için kurulmuş bir işletmedir. İhtiyacınız olduğu anda yenilikçi ve farklı tasarımlar ile yanınızda olarak, mutluluk ve güvene dayalı bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Müşterileri için hizmeti daha ulaşılabilir bir hale getirmiş, hayalinizdeki tasarımları hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

2018 yılında hizmeti ön planda tutarak kurulmuş firmamız geçen zaman içinde bir çok güzel eserler ortaya çıkarmıştır. İç Mimari Tasarımlarımız hayata geçmiştir. Uzman kadromuzla daha güzel işler çıkaracağız.

iç mimari
95

Project

120

Assistance

1450

Guide

780

Contact

Referanslarımız

referanslar