iç mimari

Teknik Tasarım üç

iç mimari

Otel Tasarımı


Teknik Tasarım Bir

Olumlu ve canlandırıcı iç mekanlar

Olumlu ve canlandırıcı iç mekanlar

Detay, ruh ve zihin arasındaki uzlaşıdır. Detay, insanlar üzerinde bir düzen hissi uyandırır. Bu his, malzemeler arasındaki

hiyerarşi ve iletişimden kaynaklanır.

Detay, biçimlenebilmek için,

kimi zaman yapım gereksiniminden kimi zaman

da malzeme özelliğinden esin bulur. Detay her şeyden önce kullanılan öğenin performansını artırır; dayanım süresini uzatır. Tasarımcılar için detay, işlevle birlikte estetik kaygıların harmanlanmasıdır. Örneğin, bir yemek odasında yer alan masa detayı, şömine ve duvarın uzantısı şeklinde belirmiş büfeden ayrı düşünülemez. Her bir mobilya ve iç mimari öğe aynı dili konuşmalı, birbirlerinin rolünü destekleyerek bir şey anlatmalıdır.

Yaşadığımız yıldan sonra, hepimiz hayatlarımızda biraz pozitifliği hak ediyoruz. Ve bu, hepimizi daha iyi bir ruh haline sokan planlar yaratmak anlamına gelir.

Bizim için bu genellikle bir renk ve canlılık enjeksiyonu. Derin yeşilliklerin 2021’de pas ve toprak boyası patlamalarıyla tüm öfke olacağını düşünüyoruz. Ve desenli duvar kağıtları birçok evde popüler tercihler olmaya devam edecek. Ve ilgilendiğimiz kadarıyla ne kadar fazla renk ve desen o kadar iyi.

Ancak renk

sizin için

değilse,

o zaman canlandırıcı iç mekanlar, bir çıplak renk paleti kullanan bu sakin

yatak odası gibi sakin ve

dingin anlamına

gelebilir.

 Her iki durumda da, evinizin size neşe getirmesi ve moralinizi yükseltmesi gerekiyor. Öyleyse, 2021 sizi pozitif hissettiren bir ev yarattığınız yıl olsun.